Cudownie być żoną …

Od zawsze mężczyźni pragną kobiet…Tak jest było i będzie. Pragną je zdobywać, mieć, podziwiać…pragną kochanek i żon…

Ale czy lepiej być kochanką czy żoną?! Najlepiej to być genialną żoną i kochanką w jednym…Ale są panowie, którzy pomimo posiadania super fajnej żony posiadają też kochanki. I w tym przypadku lepiej być żoną czy kochanką??  Ja uważam,  że zawsze lepiej jest być żoną .

Bo będąc żoną masz zawsze swojego misia przy sobie. Nie ważne czy kran się zepsuje, czy po prostu chcesz się przytulić ale jako żona masz  ten przywilej, że misio jest przy Tobie i nie musisz czekać, aż się znudzi, aż obudzi się w nim jakaś niepohamowana żądza, On jest.

Rola kochanki jest z góry przegrana. Kochanka musi się z góry ukrywać, chować przed światem ze swoim uczuciem, nie dla niej są wspólne wypady ze znajomymi,rajdy po mieście..bo nie daj ktoś zobaczy. Kochanka co najwyżej może sobie pozwolić na wypad i rajd do hotelowego zazwyczaj łóżka…Też mi atrakcja 🙂

Jako żona wiesz, że z każdą troską możesz się swojemu misiowi wypłakać, a on jako Twój małżonek będzie z Tobą dzielił wszystkie troski i żale.  Będzie też komu obiadek ugotować, pranie zrobić… I to jest z punktu widzenia mężczyzny najlepsza zaleta żon.

Mężczyźni są zazwyczaj wygodny a kochane żony, dbające o swych mężów… poświęcają się im i gotują te pyszne obiadki, robią to pranie, zapewniają rozrywkę, umilają wolny czas, planują wakacje i odciążają głowę misia by ten mógł po pracy spokojnie usiąść i odpocząć z ukochaną gazetką w ręku…

 

A zatem żony mają lepiej…….Ale też ile więcej do zrobienia 🙂

medium_8008166770

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Cudownie być żoną …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s