Szybka zmiana otoczenia

Cześć kochani…. dziś pościk jak w  kilku trikach  łatwo i szybko odmienić wnętrze naszego pokoju/mieszkania/ domu. Takie zmiany każdy z Nas może dokonać szybko i przyjemnie i cieszyć się widokiem odmienionego wnętrza, które na pewno sprawi Nam wiele radości.
by flickr
  •  Najważniejsze od czego powinniśmy zacząć to każde z nas powinno stanąć w pokoju, który zmieniamy, rozejrzeć się i usunąć wszystkie zbędne przedmioty, stare dekoracje, które już się Nam znudziły bądź nie będą pasować.
  • Teraz możemy zdecydować czy zmieniamy także tkaniny czyli zasłony, poduszki, ewentualne bieżniki czy koce na takie , które będą pasować do nowego wystroju.
  • W tym momencie możemy także pomyśleć nad tym czy przestawić meble czy nie.  Zawsze taka mała zmiana jak przestawienie kanapy w inne miejsce sprawia, że od razu inaczej się już czujemy we wnętrzu.
  • Teraz gdy mamy posprzątane, gdy elementy tkaninowe zostały zmienione a my powoli mamy koncepcje na to jak mam wyglądać nasze nowe wnętrze możemy pomyśleć nad dodatkami.
  • Tak naprawdę teraz wystarczy już nie wiele, można położyć nowy bieżnik na stół czy stolik, ustawić kwiaty w wazonie, bądź jakąś jesienną kompozycje z liści i szyszek, może kilka świeczek i gotowe. Małym nakładem pracy i wydatków nasze codzienne wnętrze uzyskało nowszy wygląd a i my na pewno czujemy się w Nim znacznie lepiej.

by flickr

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Szybka zmiana otoczenia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s