Wymagania współczesnych kobiet

Ostatnio obiło mi się o uszy, że My kobiety za dużo wymagamy od mężczyzn, szukamy niedoścignionego ideału, nie potrafimy się zadowolić tym co mamy … N ogólnie patrząc w większości zostajemy starymi pannami albo co chwilę pakujemy się w nowy związek bo żaden z Panów się nie nadaje….

I pytam się Was Panowie to Nasza wina, że z Wami jest coś nie tak?! A skąd 🙂 Wy się po prostu nie potraficie dostosować do współczesnej kobiety… zostaliście z mentalnością gdzieś tam w epoce kamienia łupanego i jakoś ani siłą, ani prośbą, ani groźbą nie idzie Was ustawić na nowe poprawne tory.

No więc, żeby nie było, że mamy jakieś dziwne wymagania dla tych wszystkich co są wiecznie samotni, mają problemy ze znalezieniem kobiety na dłużej …bądź chcą się po prostu stać partnerem idealnym poniżej zamieszczam listę kilku takich naszych najprostszych, najbardziej podstawowych wymagań, które każdy z Was powinien opanować.

  • Najważniejsze, bez tego chłopie nie podchodź 🙂 ! Stabilna praca często idąca w parze z własnym mieszkań/ lepiej domem :), samochodem i dość pokaźną lokatą w banku.
  • Zaradność życiowa przez co rozumiemy fakt iż każdy facet potrafi wkręcić żarówkę, naprawić kran, remontować mieszkania i z każdej opresji jest w stanie stworzyć ze zwykłego młotka  niczym MacGayver  idealny tusz do rzęs oraz jak Bear Grylls w każdych warunkach czy to Sahara czy Alaska stać się  Naszą podporą.
  • Każdy mężczyzna musi być przystojny niczym …. ( tu panowie wstawcie ideał Waszej kandydatki ) jak dla mnie niczym George Clooney szarmancki, uwodzicielski i zawsze świetnie ubrany.
  • Konieczne jest bycie ślepo zapatrzony w Nas, ale też  dostrzegający inne kobiety chodzące po ziemi jednak nie zwracający na nie uwagi 🙂
  • Mężczyzna musi być też wsparciem i oparciem, czytać w myślach, musi być zaskakujący ale i przewidywalny , zdolny do zaspokajania Naszych najistotniejszych potrzeb i wymagań a także z uśmiechem na twarzy i szczerym współczuciem zmagać się z Naszymi wyimaginowanymi fanaberiami, kaprysami, rozterkami czy tęsknotkami.
  • Każdy mężczyzna musi także posiadać własne zdanie ale także musi słuchać Naszego zdania i posiadać umiejętność dostosowania się do niego prawie za każdym razem.
  • Istotnie ważne  jest także sprostanie i bycie gotowym na niespodziewane, nagłe i romantyczne wycieczki, wypady, spotkania a także spacery mimo, że wiatr, śnieg, ziąb za oknem- kobieta chce, mężczyzna musi 🙂
  • I Panowie pamiętajcie kobieta musi czuć się ciągle zdobywana , adorowana, uwielbiana ale…. czasem też zaniedbywana, bo z przesadą też żyć się nie da 🙂

Panowie zapamiętajcie sobie, że  jeśli nie chcecie żyć w samotności i mieć u boku fajną babkę jest jedna podstawowa sprawa zostaliście stworzeni dla Nas kobiet , więc nic innego Wam nie pozostaje jak się dostosować 🙂

flickr

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s