pożegnanie króliczka

Stało się! Wdałaś się w romans… po prostu stało się. Rozum się gdzieś zagubił , serce zaczęło rządzić i pomimo szczęśliwego związku wkradł się ten 3. Trudno…. Jednak z biegiem czasu , z każdą chwilą tego podwójnego życia powoli zaczynasz mieć dosyć…zaczynasz odczuwać zmęczenie ale też dostrzegasz że ten cudowny On , który nagle odkrył w Tobie to coś o czym partner raczył już zapomnieć, nie jest taki fajny….
Nagle ma wady, które nijak nie są przez Ciebie akceptowalne….
I co wtedy??? No cóż , nie zależnie od podjętej decyzji czas z tym skończyć. Bo przecież to miała być tylko przyjemność, żadnych zobowiązań żadnych oczekiwań czysta zabawa. I możesz okazać się zimną suką, która wykorzystuje mężczyzn i po prostu porzucić Pana Króliczka mówiąc czułym słowem kochanie koniec między Nami, nie pisz, nie dzwoń zapomnij , że istniałam i wrócić do tego kochanego partnera i wreszcie odczuć spokój….
A co jeśli serce krwawi i płacze za Króliczkiem, gdy jednak bardzo wiele atomów Twojej osoby płacze za nim i chce aby był w tym życiu…by go mieć ???

No cóż, pokrwawi  i przestanie, a bo to raz ktoś złamał serce?  I czy nie lepiej spróbować zmienić to co już się nie układa ze starym partnerem, zawalczyć o to niż ot tak , przez jakąś głupotę zniszczyć wszytko w ciągu wypowiedzianych słów : Zdradziłam Cię ….

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s